Craft Ürünleri

Home/Craft Ürünleri

Şekilli Delgeç

Tüm el sanatlarımızda kullanabileceğimiz şekilli delgeçler, uzun yıllar bir çok çalışmada yardımcınız olacaktır.

Şablon (Stencil)

Her stil çalışmaya uygun, çeşit çeşit şablon (stencil) desenlerimiz beğeni ile kullanılmaktadır.

Scrapbook Kağıtları

Bir çok çalışmamızda kullandığımız, birbiriyle uyumlu kağıt setlerinden oluşmaktadır. Tek veya iki yüzü baskılı ve ağır gramajlıdır. Her stil çalışmaya uygun desenlerimiz mevcuttur.

Kabaran Krem

Kabaran Krem (Embossing Creme) ısı tabancası ile uygulanabilen son derece sıradışı ve dekoratif, yepyeni bir uygulamadır. Tekstil dışında tüm yüzeylerde kullanıma uygundur. Stencil ve şablonlarla rahatlıkla kullanabilir ve çalışmalarımızı farklılaştırabilir.

Kabaran Toz

Kabaran Toz (Embossing Powder) ısı tabancası ile uygulanabilen son derece sıradışı ve dekoratif, yepyeni bir uygulamadır. Tekstil dışında tüm yüzeylerde kullanıma uygundur. Dekoratif mühürlerle rahatlıkla kullanabilir ve çalışmalarımızı farklılaştırabilir.

Sünger Boya

Sünger Boya (Paper Soft Color), stencil uygulamaları başta olmak üzere hemen hemen tüm yüzeylerde ve objelerde derinlik kazandıran özel bir boyadır. 20 farklı renk seçeneğimiz mevcuttur.

Mühür Boyaları

Dekoratif mühürlerle birlikte hayatımıza mühür boyaları da girdi. Ancak sadece mühür basarken değil, mevcut uygulamalarımızın bir çoğunda artık bu boyaları kullanıyoruz.

Dekoratif Mühür

Türkiye dekoratif mühürleri Lady Craft ile tanıdı ve sevdi. Her türlü el sanatlarında rahatlıkla uygulanan mühürler sektöre yepyeni bir soluk getirdi.

Lady Craft Akrilik Boya

Lady Craft marka akrilik boyalarımız size 64 değişik renk seçeneği sunmaktadır. Renklerimiz 6 değişik seride toplanmaktadır: Temel Renk serisi (12 renk) Country serisi (6 renk) Romantik seri (14 renk) Doğa serisi (10 renk) Pop-Art serisi (12 renk) Nostalji serisi (10 renk) İlk defa seri olarak üretilen boyalarımız, kendi içlerinde birbirlerine uyumlu olup, çalışılacak tarza uygun kombin renkler içermektedir. Lady Craft akrilik boyaları internet üzerinden hemen sipariş edebilirsiniz:

Translate »